יש לנו סניף חדש בשוק מחנה יהודה
בואו לגלות את קסם השוקולד בחנות פיזית של יער הקקאו!

הגענו למחנה יהודה, ובחנות החדשה שלנו בתוך השוק המקורה תוכלו למצוא את כל המוצרים האהובים של יער הקקאו: טבלאות שוקולד, פרלינים ועוד, לצד מבחר מוצרים חדשים ומרגשים!

שוקולד מצוין בהישג יד

אחד הבונוסים בחנות הפיזית הוא שאתם יכולים לבחור פרלינים לטעמכם ולקנות מצופים במשקל ובכמות שאתם רוצים. נוסף על כך, יש לנו ברז שוקולד שאפשר להשתמש בו לפינוקים במקום כמו תותים מצופים בשוקולד, שוקולטה טרייה וחמה, צ'ייסר שוקולדי או גלידה מצופה גנאש. ואם כבר אמרנו גלידה, אז יש לנו עוד מוצר שבטוח תאהבו – "הסוף של הטילון"! אם חשקה נפשכם בוופל קטן ואיכותי הממולא בג'נדויה (50% שוקולד ו-50% מחית אגוזים) שוקולד-לוז רכה, עשירה וטעימה בטירוף – תמצאו אותו אצלנו. חוויית השוקולד בחנות של יער הקקאו בשוק המקורה מעולם לא הייתה מתוקה יותר.

בואו לבקר ולטעום

אם אתם מתכננים לסייר בשוק מחנה יהודה ורוצים סיום מתוק ליום, או שאתם רוצים להפתיע את אהוביכם במארז שוקולדי טעים ליום ההולדת, לאירוע מיוחד או לפתיחת סוף שבוע נהדר, יער הקקאו יסגרו לכם את הפינה. אתם מוזמנים להגיע לחנות שלנו בכתובת רחוב עץ חיים 56 ירושלים. החנות פתוחה בימים א-ה בשעות 20:00-11:00 ובימי שישי בשעות 15:00-09:00.